Reklama

ŁKS II Łomża skończył z przytupem

07/03/2026 18:24

Rezerwy ŁKS-u zakończyły okres przygotowawczy zwycięstwem, pewnie pokonując Rzekuniankę Rzekuń 4:0 w ostatnim meczu kontrolnym.

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego zaprezentowali skuteczną grę w ataku i solidną defensywę. Czyste konto i cztery gole mówią same za siebie. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli: Mateusz Zalewski, Bartosz Chorążewicz, Jan Lurbecki oraz Kacper Kossakowski.

- Zwycięstwo w ostatnim sparingu daje nam dużo pewności siebie przed startem ligi - podkreśla trener Staniórski.

Już w przyszłą niedzielę ŁKS II Łomża rozpocznie rywalizację o punkty w Klasie Okręgowej, podejmując u siebie Narew Choroszcz. Spotkanie odbędzie się 15 marca o godzinie 11:00. W rundzie jesiennej rezerwy ŁKS-u pokonały rywali 4:1 po golach Jakuba Proniewskiego, Mateusza Bagińskiego oraz dwóch Jacka Giętkowskiego.

Reklama

W najbliższy weekend zmagania wiosenne rozpoczęły również inne drużyny. Mecz pierwszej drużyny ŁKS-u z Spartą Szepietowo został jednak przełożony na 20 maja na godzinę 18:00.

ŁKS II Łomża wchodzi w rundę wiosenną w roli lidera Klasy Okręgowej, a ostatnie zwycięstwo pokazuje, że rezerwy są gotowe, by skutecznie walczyć o kolejne punkty.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości