Reklama

ŁKS II znów wygrywa

Piłkarze Tomasza Staniórskiego wygrali 5:1 z Polonią Raczki. Nasi wrócili na zwycięski szlak po ostatniej porażce z Wigrami II Suwałki.

Spotkanie rozpoczęło się w doskonałym stylu dla gospodarzy, gdy już w 8. minucie Błażej Lesicki otworzył wynik. Chociaż rywale zdołali wyrównać w 17. minucie, ŁKS II nie dał się zniechęcić. Mateusz Zalewski zdobył dwa gole w 37. i 57. minucie, co pozwoliło drużynie zbudować bezpieczną przewagę.

Kulminacyjnym momentem meczu było popisowe zakończenie w wykonaniu Łukasza Kijka, który w 83. i 85. minucie zdobył kolejne dwa trafienia, przypieczętowując tym samym imponujące zwycięstwo.

Dzięki temu wynikowi ŁKS II Łomża zyskał cenne punkty w ligowej tabeli, a kibice mogą być dumni z postawy swoich ulubieńców na boisku.

Reklama

fot. Rafał Lesicki

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości