Reklama

ŁKS lepszy od "Jagi" II! Zaczął Hubert, skończył Tymoteusz

19. wygrana w sezonie piłkarzy z Łomży. Podopieczni Macieja Tarnogrodzkiego wygrali 2:0 z Jagiellonią II w Białymstoku.

W 26 minucie dośrodkowanie z prawej strony Cezarego Sauczka skończył Hubert Antkowiak. Lider klasyfikacji strzelców znalazł się w polu karnym i głową skierował piłkę do siatki! Dla 29-latka to 25 gol w tym sezonie.

W 63 minucie gospodarze mieli idealną okazję do wyrównania. Jeden z rywali oddał strzał, który zmierzał w "okienko". Piłka minęła Mateusza Danielczyka, ale świetnie zachował się Piotr Witasik, który głową wybił piłkę z linii bramkowej!

Dużo działo się w końcówce. W 82 minucie Adrian Ziarek pomylił boisko z "klatką" do walk MMA i uderzył gracza ŁKS-u. Sędzia słusznie wygonił go z boiska. Grający w przewadze Łomżanie podwyższyli i postawili kropkę nad "i". Bartłomiej Olszewski oddał strzał w słupek, ale z dobitką pospieszył Tymoteusz Klupś. Wychowanek Lecha Poznań, który do ŁKS-u przyszedł z Unii Swarzędz uderzył z ostrego kąta między nogami bramkarz miejscowych.

Reklama

ŁKS jest nadal trzeci w tabeli. Ma punkt straty do Warty Sieradz, która wczoraj wygrała 3:0 na boisku KS-u Wasilków. 

Przed zespołem kolejne spotkanie o punkty. 13 maja nasi zmierzą się na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Jagiellonia II Białystok - ŁKS Łomża 0:2 (0:1)
Bramki:
Antkowiak 26', Klubś 86'.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości