Reklama

ŁKS Łomża. "Czerwoni" Łomżanie ograli "zielonych" Łomżan

22/02/2026 20:07

W weekend zawodnicy ŁKS-u II Łomża rozegrali mecz kontrolny… między sobą. 

Planowane starcie z Dębem Dąbrowa Białostocka nie doszło do skutku. Rywale tłumaczyli się brakami kadrowymi. Klub z Łomży miał możliwość zagrania ze składem juniorskim, ale ostatecznie zdecydowano się na grę wewnętrzną.

Pod wodzą trenera Tomasza Staniórskiego drużyna została podzielona na „czerwonych” i „zielonych”. Ostatecznie górą okazali się czerwoni, którzy pewnie zwyciężyli 6:0.

Kolejny sparing ŁKS II Łomża zaplanowano na najbliższą sobotę w Łomży, gdzie przeciwnikiem będzie Narew II Ostrołęka.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości