Reklama

ŁKS Łomża. Mamy świetną wiadomość!

Dobra wiadomość dla kibiców ŁKS-u Łomża. Władze klubu potwierdziły, że Łukasz Kosakiewicz pozostanie w drużynie również w nadchodzącym sezonie.

35-letni zawodnik jest jednym z najbardziej doświadczonych piłkarzy w zespole. W swojej bogatej karierze występował na boiskach Ekstraklasy, I ligi oraz II ligi. Reprezentował barwy m.in. Korony Kielce, Sandecji Nowy Sącz, Widzewa Łódź, Chojniczanki Chojnice oraz Znicza Pruszków. Na najwyższym szczeblu rozgrywkowym rozegrał ponad 50 spotkań.

Kosakiewicz dołączył do ŁKS-u Łomża, aby wesprzeć drużynę swoim doświadczeniem i pomóc w realizacji ambitnych celów sportowych. W rundzie jesiennej sezonu 2024/2025 wystąpił w 18 meczach Betclic 1. Ligi oraz dwóch spotkaniach Fortuna Pucharu Polski w barwach Kotwicy Kołobrzeg.

Reklama

Wiosną reprezentował już barwy ŁKS-u Łomża. Rozegrał 13 spotkań, spędzając na boisku 935 minut i zdobywając dwie bramki. Łącznie w zakończonym niedawno sezonie zanotował 36 występów, uzbierał 2801 minut gry oraz dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców.

Wychowanek Energetyka Gryfino jest niezwykle uniwersalnym zawodnikiem. W trakcie swojej kariery występował zarówno na prawej i lewej stronie defensywy, jak również jako prawy pomocnik i skrzydłowy.

Pozostanie Łukasza Kosakiewicza w ŁKS-ie Łomża to ważna wiadomość dla sztabu szkoleniowego i kibiców, którzy liczą, że jego doświadczenie i wszechstronność będą miały istotny wpływ na postawę drużyny w nadchodzących rozgrywkach.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości