Reklama

ŁKS Łomża rozpoczyna walkę o II ligę, a rezerwy odbiorą mistrzowskie medale

03/06/2026 08:50

Przed piłkarzami ŁKS-u Łomża jeden z najważniejszych meczów ostatnich lat. W środę wieczorem biało-czerwoni rozpoczną rywalizację w barażach o awans do II ligi. Na stadionie przy ul. Zjazd ich rywalem będzie Górnik Polkowice. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:26.

Stawką meczu jest przedłużenie marzeń o powrocie na szczebel centralny. Łomżyńska drużyna ma za sobą udany sezon ligowy i teraz staje przed szansą, by przypieczętować swoją dobrą postawę awansem do II ligi. Spotkanie z Górnikiem Polkowice zapowiada się jako jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego roku w regionie.

Środowy wieczór będzie miał jednak wyjątkowy charakter nie tylko ze względu na barażowe emocje. W przerwie meczu kibice będą świadkami uroczystego wręczenia medali zawodnikom drugiego zespołu ŁKS-u Łomża. Rezerwy klubu mają za sobą znakomity sezon, który zakończył się wywalczeniem awansu do IV ligi.

Reklama

Podopieczni Tomasza Staniórskiego już na kilka kolejek przed końcem rozgrywek zapewnili sobie pierwsze miejsce w tabeli. Choć do zakończenia sezonu pozostały jeszcze dwa mecze, drużyna od kilkunastu dni może świętować mistrzostwo oraz promocję do wyższej klasy rozgrywkowej.

Statystyki zespołu robią ogromne wrażenie. W 28 rozegranych spotkaniach rezerwy ŁKS-u odniosły aż 25 zwycięstw, dwukrotnie remisowały i tylko raz schodziły z boiska pokonane. Biało-czerwoni imponowali również skutecznością – zdobyli aż 131 bramek, tracąc zaledwie 19.

Reklama

fot. Gosiewski Fotografia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości