Reklama

ŁKS ma licencję bez żadnego "ale"

29/07/2011 06:50

Klub ŁKS 1926 otrzymał licencję na granie w III lidze w sezonach 2011/2012 i 2012/2013 bez żadnego dodatkowego warunku- informuje na swojej stronie internetowej Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Wypowiedź Przemysława Sarosieka z PZPN, dotycząca udokumentowania spłaty długów, została uznana przez ŁKS za "nadużycie kompetencji".

"Zarząd Klubu pragnie poinformować swoich kibiców, sympatyków oraz sponsorów, że wypowiedź Pana Przemysława Sarosieka w sprawie licencji dla Klubu, która pojawila się w mediach jest informacją niezgodną z prawdą"- czytamy w komunikacie Zarządu, opublikowanym wczoraj na stronie interentowej ŁKS 1926.

Chodzi o wypowiedź Sarosieka z 26. lipca, kiedy w rozmowie z Gazetą Wyborczą Białystok przedstawiciel PZPN tłumaczył, że licencja przyznana łomżyńskiemu klubowi zawiera pewne dodatkowe warunki, m.in. przedstawienie harmonogramu spłaty długów i pozwolenie PZPN na kontrolę spłaty należności.

Reklama

"Zarząd Klubu poczynił już stosowne kroki w sprawie wyjaśnienia tej sprawy skierowane do władz Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Pan Przemysław Sarosiek nadużył swoich kompetencji i udzielił wywiadu bez wiedzy przedstawicieli Podlaskiego ZPN"- informuje Zarząd ŁKS.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości