Dwóch przedstawicieli ŁKS 1926 Łomża zostało wybranych do władz Podlaskiego Związku Piłki Nożnej w Białymstoku. Członkiem Zarządu Podlaskiego ZPN został prezes ŁKS-u Jarosław Kulesza, a członkiem Komisji Rewizyjnej wiceprezes łomżyńskiego klubu Paweł Petkowski.
Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze Podlaskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się 3 czerwca w Restauracji Elida w Białymstoku. ŁKS 1926 Łomża, jako klub III-ligowy, zgodnie z zasadami określonymi przez Związek dysponował trzema mandatami. Oprócz prezesa Kuleszy i wiceprezesa Petkowskiego, trzecim delegatem z Łomży był Rafał Panuś. Wszyscy trzej panowie kandydowali do władz. Dwaj pierwsi otrzymali wystarczającą liczbę głosów, by się w nich znaleźć. W tajnym głosowaniu Jarosław Kulesza otrzymał 38 głosów, co było trzecim wynikiem i pozwoliło prezesowi ŁKS-u znaleźć się w nowym zarządzie. Również Paweł Petkowski uzuskał wynik dający mu miejsce w Komisji Rewizyjnej. Jedynie 12 głosów zebranych przez Rafała Panusia okazało się zbyt skromnym wynikiem, by wprowadzić go do zarządu Związku.
Po raz czwarty z rzędu Prezesem Podlaskiego Związku Piłki Nożnej wybrany został Witold Dawidowski. Nowe władze Związku zostały wybrane na trwającą 4 lata kadencję, która skończy się w 2016 roku.