Piłkarze z Łomży przy wsparciu bardzo licznej grupy swoich kibiców walczą w Elblągu.
ŁKS po 45 minutach bezbramkowo remisuje z Olimpią. Podopieczni Marcina Sasala mieli kilka dobrych okazji, by otworzyć wynik. Miejscowi również mogli pokusić się o otwarcie wyniku spotkania. Nic z tego.
W tym momencie trwa przerwa. Za chwilę druga część spotkania. Chcesz obejrzeć trzy kwadranse emocji?
Link znajduje się TUTAJ.