Wczoraj na Starym Rynku podczas Łomżyńskich Wieczorów Kabaretowych, przy licznie zgromadzonej publiczności zaprezentowano piłkarzy ŁKS-u, którzy już dzisiaj zainaugurują rozgrywki o awans do II ligi piłkarskiej.
- Wszyscy lwierzymy w sukces i awans do „zawodowej” II ligi mamy przecież drużynę, która na to zasługuje, przychylne miasto, piękny stadion – mówi prezes ŁKS-u Jarosław Kulesza – Jest dobra atmosfera wokół drużyny i klubu -dodaje.
Dziś (sobota) o 17.00 ŁKS 1926 Łomża na boisku przy ul. Zjazd zmierzy się z Motorem Lubawą.
– Liczymy na wsparcie kibiców – zaprasza wszystkich na mecz trener Mirosław Dymek.