Reklama

ŁKS nie zagra w III lidze? Kłopoty z licencją.

12/07/2011 23:06

ŁKS 1926 Łomża ma problem z dostaniem licencji na grę w III lidze. Zaległości finansowe wobec kilku piłkarzy, którzy grali jeszcze w starym ŁKS-ie wg informacji Gazety Wyborczej mogą sprawić, że obradująca w środę komisja licencyjna Podlaskiego Związku Piłki Nożnej nie zezwoli łomżyńskiemu klubowi na występy w III lidze.

- Pozwalając na grę nowemu ŁKS-owi w IV lidze, nakazaliśmy uregulowanie zaległości wobec wszystkich podmiotów zrzeszonych w Polskim Związku Piłki Nożnej, czyli wobec zawodników i trenerów. Część długów spłaciło nowe stowarzyszenie, część sponsorzy, ale mamy dokumenty potwierdzające, że wobec dwóch podmiotów są w dalszym ciągu zaległości. Jeżeli nie zostaną spłacone, to klub może nie dostać licencji. Chociaż także wiemy, że łomżanie próbują uregulować te zaległości. Posiedzenie komisji licencyjnej jest w środę i zobaczymy, czy ŁKS uzupełni dokumentację - powiedział Gazecie Wyborczej Przemysław Sarosiek z komisji licencyjnej Podlaskiego ZPN.

Poproszony o komentarz prezes ŁKS-u 1926 Łomża Jarosław Kulesza nie udzielił żadnych informacji. O tej sprawie ma rozmawiać dopiero po posiedzeniu komisji licencyjnej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości