Reklama

ŁKS ostatni w tabeli...

15/10/2018 07:03

Porażką 2-0 (0-0) zakończyło się wyjazdowe spotkanie łomżyńskich piłkarzy z Ruchem Wysokie Mazowieckie. To już dziesiąty przegrany mecz "biało-czerwonych" na 12 rozegranych od początku tego sezonu. ŁKS znalazł się przez to na ostatnim miejscu w tabeli I grupy III ligi.

Piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego nie przerwali złej passy i ulegli zawodnikom Ruchu Wysokie Mazowieckie, nie przywożąc tym samym do Łomży żadnych punktów. Obie bramki wpadły na konto Ruchu w drugiej połowie meczu. Pierwszą z nich zdobył były zawodnik ŁKS-u Przemysław Olesiński, drugą Paweł Brokowski po podyktowanym rzucie karnym.

Łomżanie na 12 rozegranych spotkań wygrali jedynie 2. W obu przypadkach występowali wtedy w roli gospodarzy. Piłkarze ani razu nie zremisowali, 10 pozostałych spotkań to porażki. Na 13 strzelonych w tym sezonie bramek, "ełkaesiacy" stracili aż 31. Obecnie ŁKS 1926 Łomża zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli z 6. punktami na koncie.

Reklama

Przed "biało-czerwonymi" jeszcze 5 kolejek rundy jesiennej. Już 20 października ich rywalem będzie znajdująca się na 14. miejscu w tabeli Broń Radom.. Drużyna z Radomia przez dwa poprzednie sezony występowała w mazowieckiej IV lidze.

Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS 1926 Łomża 2-0  (0-0)
Bramki: Przemysław Olesiński (57), Paweł Brokowski (69)

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości