Reklama

ŁKS po walnym. Kulesza zostaje na pół roku.

28/02/2013 22:10

Pół roku, to czas, na jaki zdecydował się pozostać prezesem ŁKS-u 1926 Łomża dotychczasowy sternik klubu Jarosław Kulesza. Decyzja, jaką obwieścił dziś, podczas drugiej części Walnego Zebrania Członków spowodowała, że znaleźli się również inni chętni do zasiadania w zarządzie, którego skład zmienił się w niewielkim stopniu.

Jarosław Kulesza już pod koniec ubiegłego roku oznajmił, że nie zamierza dłużej pełnić funkcji prezesa ŁKS-u. Ponieważ zbiegło się to z końcem kadencji zarządu, na 5 lutego zwołane zostało Walne Zebranie Członków klubu, którego głównym celem było wybranie nowego zarządu. Okazało się to jednak niemożliwe i po kilkugodzinnych dyskusjach zdecydowano o przerwaniu Walnego i dokończeniu go w ostanim dniu lutego.

Ponad trzytygodniowa przerwa przyniosła zmianę decyzji Kuleszy, do czego wszyscy mocno go namawiali. Dotychczasowy prezes zgodził się kierować klubem do końca obecnego sezonu. W tym momencie okazało się, że nie ma już również problemu ze skompletowaniem składu zarządu. Decyzją Walnego Zebrania Członków znaleźli się w nim Jarosław Kulesza jako prezes, Paweł Petkowski i Jerzy Kierażyński – wiceprezesi, Rafał Panuś – skarbnik, Kazimierz Żochowski – sekretarz oraz Kazimierz Zaborszczyk i Łukasz Uściłowski jako członkowie zarządu.

Reklama

Cel, jaki wyznaczył sobie nowy zarząd klubu na rundę wiosenną, to osiągnięcie możliwie najlepszego wyniku sportowego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości