Pół roku, to czas, na jaki zdecydował się pozostać prezesem ŁKS-u 1926 Łomża dotychczasowy sternik klubu Jarosław Kulesza. Decyzja, jaką obwieścił dziś, podczas drugiej części Walnego Zebrania Członków spowodowała, że znaleźli się również inni chętni do zasiadania w zarządzie, którego skład zmienił się w niewielkim stopniu.
Jarosław Kulesza już pod koniec ubiegłego roku oznajmił, że nie zamierza dłużej pełnić funkcji prezesa ŁKS-u. Ponieważ zbiegło się to z końcem kadencji zarządu, na 5 lutego zwołane zostało Walne Zebranie Członków klubu, którego głównym celem było wybranie nowego zarządu. Okazało się to jednak niemożliwe i po kilkugodzinnych dyskusjach zdecydowano o przerwaniu Walnego i dokończeniu go w ostanim dniu lutego.
Ponad trzytygodniowa przerwa przyniosła zmianę decyzji Kuleszy, do czego wszyscy mocno go namawiali. Dotychczasowy prezes zgodził się kierować klubem do końca obecnego sezonu. W tym momencie okazało się, że nie ma już również problemu ze skompletowaniem składu zarządu. Decyzją Walnego Zebrania Członków znaleźli się w nim Jarosław Kulesza jako prezes, Paweł Petkowski i Jerzy Kierażyński – wiceprezesi, Rafał Panuś – skarbnik, Kazimierz Żochowski – sekretarz oraz Kazimierz Zaborszczyk i Łukasz Uściłowski jako członkowie zarządu.
Cel, jaki wyznaczył sobie nowy zarząd klubu na rundę wiosenną, to osiągnięcie możliwie najlepszego wyniku sportowego.