Reklama

ŁKS rozprawia się z Hetmanem. Dymek usunięty!

04/06/2011 13:29

Wyjazd naszego zespołu na mecz z Hetmanem dostarczył wszystkim wielu emocji. Po ostrej szarży biało-czerwonych w pierwszej połowie prawadziliśmy już 5:0. Za sprawą arbitra od 37. minuty graliśmy bez Rafała Muczyńskiego i trenera Mirosława Dymka.

W słońcu i przy wysokiej temperaturze zaczął się mecz w Juchnowcu k. Białegostoku.

Prowadzenie objęliśmy już w 3. minucie, po podaniu Muczyńskiego  główką strzelił Poduch i pokonał  bramkarza Hetmana.

W 9. minucie kolejna „główka” tym razem Laskowskiego, było już 2:0.

Mija kolejne pięć minut, Cychol z daleka silnym uderzeniem zdobywa kolejną bramkę.

W 30 minucie Poduch sam na sam, golkiper gości nie miał żadnych szans- 4:0.

Po dwóch minutach za sprawą Muczyńskiego prowadziliśmy już 5:0.

W 37. minucie faul w polu karnym na Rafale Muczyńskim skończył się …  żółtą kartką dla naszego zawodnika,  „symulowanie”(?). Decyzja sędziego wprawiła w konsternację nasz zespół,  zrobiło się nerwowo i za „dyskusje” z arbitrem  drugą żółtą kartkę zobaczył  Muczyński oraz Cychol. Natomiast trener Mirosław Dymek za komentarze wobec niesłusznej decyzji arbitra został usunięty z boiska.  

Reklama

W drugiej połowie grając w osłabieniu i bez udziału trenera nie zdołaliśmy podwyższyć rezultatu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości