ŁKS 1926 Łomża w zakończonym właśnie, wyjazdowym meczu w Dobrzyniewie Dużym zremisował z Hetmanem Tykocin. Już w 6-tej minucie łomżyniacy przez nieuwagę obrońców stracili gola.
Od tego momentu Hetman przeszedł właściwie do utrzymania wyniku. Pod koniec I-szej połowy wyrównał na szczęście Rydzewski. Jak się okazało była to już ostania bramka w tym meczu. W drugiej połowie arbiter sędziujący to spotkanie nie zauważył faulu na Szymańskim w polu karnym. Mogła być podyktowana "jedenastka". Żółtą kartką dla Trzaski zakończyła się jego dyskusja z sędzią na ten temat. ŁKS 1926 Łomża - Hetman Tykocin 1:1 (1:1)
Jest to więc drugi remis biało-czerwonych sezonie 2010/2011.