Reklama

ŁKS w półfinale. TUR pokonany. FOTORELACJA

06/04/2011 16:49

ŁKS 1926 Łomża pewnie pokonał drużynę z Bielska Podlaskiego 4:0 (2:0) awansując w ten sposób do półfinału Okręgowego Pucharu Polski.

Bramki dla naszego zespołu zdobywali: 18" Gałązka Marcin, 31" Tarnowski Łukasz, 55" Mateusz Laskowski oraz w 82" Trzaska Artur.

Znamy więc ostatniego połfinalistę Okręgowego Pucharu Polski. Oprócz ŁKS-u Łomża w rozegranych już w maju półfinałach zagrają: Pogoń Łapy, Włókniarz Białystok, Cresovia Siemiatycze. Z dalszych rozgrywek  odpadła dość niespodziewania Olimpia Zambrów ( III-ligowy wicelider tabeli) przegrywając 0:1 z Włókniarzem Białystok ( IV-liga).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości