Łomżanie wygrali kolejny mecz w sezonie. Podopieczni Marcina Sasala ograli 2:0 Broń Radom.
W 24 minucie nasi cieszyli się z prowadzenia. Piotr Witasik włączył się w akcję ofensywną i wypatrzył w polu karnym Patryka Zycha, który został sfaulowany. Początkowo do "wapna" podszedł Cezary Sauczek. Po chwili piłkę wziął Hubert Antkowiak.
Wyborowy strzelec ŁKS-u pewnym strzałem z 11 metrów otworzył wynik. Napastnik łomżan uderzył po ziemi w lewy róg Dawida Czernego, który "poszedł" w drugą stronę. Dla 28-latek to szóste trafienie w sezonie. "Antek" został samodzielnym królem strzelców.
Szósta minuta doliczonego czasu gry oznaczała gola na 2:0. Po długi zagraniu z linii obrony piłkę otrzymał Dawid Dzięgielewski, który skorzystał z błędu obrońcy, minął bramkarza i trafił do pustej bramki.
ŁKS Łomża - Broń Radom 2:0 (1:0)
Bramki: Antkowiak 24' (k), Dzięgielewski 90+6'.