Reklama

ŁKS wygrywa. Protest kibiców i pusta trybuna.

21/05/2011 10:59

W rozegranym dzisiaj meczu (25. kolejka)  ŁKS wygrał z MKS-em Mielnik 2:1. Mimo, że zespół z Łomży zwyciężył w tym spotkaniu, mecz w wykonaniu biało-czerwonych  był słaby. Może zabrakło dopingu wiernych fanów?  Kibice na znak protestu nie pojawili się na trybunie.

Prowadzenie w pierwszej połowie dał nam Robert Cychol, który bezbłędnie wykonał w 19. minucie rzut karny.

Druga połowa meczu to słabsza dyspozycja naszej drużyny. Dopiero w 67. minucie znaleźliśmy sytuację, gdzie Albert Rydzewski zdobył kolejna bramkę. Niestety w 83. minicie Sebastian Wereszczak, zawodnik drużyny gości pokonuje stojącego w bramce Myślińskiego (Masłowski w rezerwie).

ŁKS 1926 Łomża – MKS Mielnik 2:1

Dziesiejsze spotkanie rozegrano przy obecności niespełna 200 widzów. Trybuna od strony rzeki świeciła pustkami, wierni kibice na znak protestu prowadzonego przeciwko „absurdalnym decyzjom polityków oraz kreowaniu negatywnego wizernku kibiców przez reżymowe media” [ z oświadczenia grupy kibiców Łomżyńskiego Klubu Sportowego http://www.lks.4lomza.pl/news.php?idNews=1299] nie przyszli na mecz. Tylko niewielka część z nich wybrała trubunę krytą.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości