Po zakończonym dopiero, wyjazdowym meczu ŁKS 1926 Łomża wygrywa z TUR-em Bielsk Podlaski 2:0. Dwie bramki zdobył Michał Poduch.
Już w 8. minucie Michał Poduch pokonał bramkarza gospodarzy. Od tego momentu nasza drużyna prowadziła do końca pierwszej połowy 1:0. Na 2:0 mógł podwyższyć Masłowski, wykonujący w 39. minucie karnego, niestety nie wykorzystał tej świetnej okazji.
Druga połowa to także dominacja biało-czerwonych. Gospodarze grający defensywnie o czasu, do czasu próbowali swoich szans w szybkich kontratakach, na szczęście Masłowski i obrona robiła swoje. W 54. minucie drugą bramkę w meczu zdobył Poduch. TUR grajacy od 39. minuty w 10-cu zawodników ( 2 żółte kartki otrzymał Bierzyn) zagrażał już tylko naszej bramce przy wykonywanych rzutach rożnych.