Reklama

Piłkarze z Łomży mają promocję do kolejnej fazy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

Podopieczni Tomasza Staniórskiego mieli zmierzyć się z Biebrzą Goniądz. Spotkanie zostanie zweryfikowane jako walkower. Dlaczego? Rywale zdecydowali wycofać się z rozgrywek pucharowych.

W poprzedniej rundzie nasi ograli 4:0 Warmię II Grajewo. Z kolei Biebrza poradziła sobie z Polonią Raczki, triumfując 2:1.

fot. Gosiewski Fotografia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości