Wydział Gier PZPN wylosował pary dwóch pierwszych rund Pucharu Polski w sezonie 2011/12. Zdobywca Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim ŁKS 1926 Łomża zmierzy się z II ligowym „Stomilem’ Olsztyn. Mecz zostanie rozegrany 20 lipca w Łomży.
W II rundzie zwycięzca meczu 3 sierpnia zmierzy się z wygranym pary Huragan Morąg - Bałtyk Gdynia.
W poprzednim sezonie „stomilowcy” doszli do 1/8 finału pokonując Bałtyk Gdynia, Odrę Wodzisław oraz Wartę Poznań. Przegrali w rzutach karnych z Ruchem Chorzów.