Nic nie może wiecznie trwać. Zespół ŁKS-u pojechał do Płocka i przegrał pierwszy mecz w sezonie.
Podopieczni Marcina Sasala przystępowali do spotkania z rezerwami Wisły z pozycji lidera. Nasi mieli komplet punktów. Chcieli przedłużyć wspaniałą passę, ale się nie udało.
Łomżanie jako pierwsi cieszyli się z gola. Do siatki trafił Cezary Sauczek. Chwilę później miejscowi wyrównali po goli Jakuba Miarki. Kwadrans po przerwie Wisła II objęła prowadzenie i jak się później okazało, dowiozła dobry wynik do ostatniego gwizdka. Gola zdobył Piotr Krawczyk. 30-latek ma na koncie ponad 117 meczów w Ekstraklasie oraz 15 goli.
Wisła II Płock - ŁKS Łomża 2:1 (1:1)
Bramki: Miarka 39', Krawczyk 60' - Sauczek 35'.
fot. Rafał Lesicki