Reklama

ŁKS znowu z trenerem

01/02/2014 20:31

Trenerska karuzela w ŁKS-ie zrobiła kolejny obrót i oto mamy kolejnego opiekuna biało-czerwonych. Tym razem okazuje się, że zadania zbudowania i poprowadzenia zespołu podjął się znany łomżyńskim kibicom Robert Speichler, dotychczas pewny punkt drużyny, a od dziś również jej grający trener, gdyż doświadczony pomocnik nie zamierza wieszać butów na kołku. Zastąpi on na stanowisku trenera Mirosława Dymka, który po kilku tygodniach postanowił wrócić do Kalisza.

Speichler przyszedł do ŁKS-u na początku sezonu z Warmii Grajewo, gdzie pełnił dokładnie taką samą funkcję, jaką zdecydował się pełnić teraz w ŁKS-ie czyli grającego trenera. Od początku doskonale wkomponował się w drużynę i udowadniał, że doświadczenie nabyte podczas gry w wyższych ligach m.in. w Jagiellonii, której jest wychowankiem, ale również w Lechii Gdańsk, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i greckim trzecioligowcu PAÓ Rouf potrafi wykorzystać dla dobra zespołu.

Jako zawodnik Spechler jest dla ŁKS-u bardzo cenny, czy taki będzie również jako trener? Jego doświadczenie na tym polu nie jest zbyt duże, sukcesów trenerskich również brak. Można nawet powiedzieć, że jest wprost odwrotnie, gdyż Speichler jako trener niemal "spuścił" z ligi w poprzednim sezonie Warmię. Motywów zatrudnienia tego bardzo dobrego zawodnika jako trenera nie znamy, ale czy zarząd ŁKS-u nie wysyła w ten sposób sygnału, że pogodził się już w obecnym sezonie ze spadkiem do IV ligi? Przy najbliższej okazji nie omieszkamy o to zapytać.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości