Od 1 maja ponownie będzie można korzystać z Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej. System składa się ze 100 rowerów tradycyjnych i 30 elektrycznych czwartej generacji oraz 15 stacji. Pojazdy będą dostępne do końca października.
Podobnie jak w poprzednim roku, ŁoKeR-y znowu będą do waszej dyspozycji już od początku maja i pozostaną w Łomży, aż do października. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów aktywnego spędzania czasu.
Jeśli jeszcze nie korzystałeś z rowerów - wystarczy wejść na stronę lomzarower.pl lub skorzystać z aplikacji Nextbike. Tam dokonujemy rejestracji, wypełniamy formularz i akceptujemy regulamin. Później wystarczy już tylko potwierdzić swój e-mail i wpłacić minimalną kwotę 10 zł. PIN do konta otrzymamy SMS-em i w ten oto sposób możemy już korzystać z ŁoKeR-ów.
Dokładne wytyczne co do korzystania z Łomżyńskiej Komunikacji Miejskiej, które zawierają następujące informacje: jak wypożyczyć rower, jak wygląda postój oraz jak zarezerwować i zwrócić pojazd znajdziesz TUTAJ.
Wszelkie dodatkowe informacje związane z ceną i lokalizacją stacji: CENNIK / STACJE.