Podczas przeszukania policjanci znaleźli u niego prawie sto gramów amfetaminy i ponad 180 gramów marihuany. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.
Prokuratura Rejonowa w Łomży nadzoruje postępowanie przygotowawcze przeciwko Filipowi S. G. podejrzanemu o posiadanie znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych tj. 88,09 grama netto amfetaminy oraz 180,43 grama netto ziela konopi innych niż włókniste.
32-letni mieszkaniec Łomży został zatrzymany 19 października.
- Środki wykryto na skutek przeszukania osoby i miejsca zamieszkania- przekazała Joanna Czaplicka, Zastępca Prokuratora Rejonowego w Łomży.
Sąd Rejonowy w Łomży na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.