Reklama

Łomża: 32-latek miał ponad 250 gram narkotyków. W areszcie czeka na proces

31/10/2025 15:14

Podczas przeszukania policjanci znaleźli u niego prawie sto gramów amfetaminy i ponad 180 gramów marihuany. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

Prokuratura Rejonowa w Łomży nadzoruje postępowanie przygotowawcze przeciwko Filipowi S. G. podejrzanemu o posiadanie znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych tj. 88,09 grama netto amfetaminy oraz 180,43 grama netto ziela konopi innych niż włókniste.

32-letni mieszkaniec Łomży został zatrzymany 19 października. 

- Środki wykryto na skutek przeszukania osoby i miejsca zamieszkania- przekazała Joanna Czaplicka, Zastępca Prokuratora Rejonowego w Łomży

Sąd Rejonowy w Łomży na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Reklama

Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Źródło: Prokuratura Okręgowa w Łomży Aktualizacja: 31/10/2025 15:20
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama