Zwłoki 47-letniego mężczyzny znaleźli dziś policjanci w jednym z opuszczonych domów przy ul. Sikorskiego. To już piąte morderstwo popełnione w Łomży w tym roku. Do tej pory, jak przyznał prokurator rejonowy Dariusz Błażejczyk, w naszym mieście dochodziło do dwóch- trzech takich zdarzeń rocznie.
Ciało zabitego mężczyzny zostało znalezione w piątek. Mężczyzna miał 47 lat. Przyczynę śmierci określi sekcja zwłok, jednak rany cięte i tłuczone na ciele wskazują, że mogło dojść do zabójstwa.
Informację tę potwierdza kom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej komendy policji.
W sprawie tej został już zatrzymany podejrzewany mężczyzna. Na razie jednak ciężko wyrokować o jakichkolwiek szczegółach zbrodni.
Niewykluczone jednak, że to kolejne morderstwo, do którego doszło na tle alkoholowym.
Dzisiejszy zabity to już piąta ofiara morderstw popełnianych w Łomży od maja. Do tej pory, jak wynika z informacji przekazanych przez prokuratora rejonowego Dariusza Błażejczyka, zwykle w naszym mieście dochodziło do dwóch- trzech morderstw rocznie.