Zakończyła się dziewiąta edycja koszykarskich rozgrywek organizowanych przez łomżyński MOSiR. Mistrzem Miejskiej Ligi Koszykówki sezonu 2018/2019 została drużyna XYZ, która wygrała finałowy mecz rozegrany w SP10.
Finałowy mecz rozegrany w ramach Miejskiej Ligi Koszykówki odbył się w sobotę (18.05) w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży. Najlepsza w minionym sezonie okazała się drużyna XYZ. Tuż za nią na podium znalazły się zespoły Kartel i Basketoholics.
- Ja się bawię w to już 27 lat, sędziuję 20 lat, chciałbym jak najwięcej żeby tych zespołów było - mówi Robert Kościelecki z drużyny Kartel.
Jeżeli wciąż będą chętni, rozgrywki na pewno będą odbywały się dalej. - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji stara się wychodzić naprzeciw wszystkich dyscyplin więc nie zapominamy także o koszykówce - informuje dyrektor MOSiR Andrzej Modzelewski.
Po finałowym meczu najlepsze drużyny i wyróżniający się zawodnicy zostali nagrodzeni medalami oraz pucharami. Halę "Dziesiątki" tradycyjnie odwiedzili też kibice.
Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji VIDEO.