Reklama

Kierowca Audi miał prawie promil alkoholu w organizmie. Znaleziono narkotyki

26/07/2023 14:32

39-letni kierowca Audi zdecydował się na jazdę po spożyciu alkoholu. "Ponadto mundurowi znaleźli u mężczyzny zawiniątko z zielonym suszem roślinnym" - informuje KMP Łomża.

Wczoraj po godzinie 22:00 pełniący służbę patrolowcy zatrzymali do kontroli kierowcę Audi. W trakcie prowadzenia czynności, policjanci wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. 
 

- Jak się okazało miał on prawie promil alkoholu w swoim organizmie. Ponadto mundurowi znaleźli u mężczyzny zawiniątko z zielonym suszem roślinnym. Jak wykazało badanie narkotesterem była to marihuana - informuje KMP Łomża. 
 

Łomżyńska policja informuje, że mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie, a za swoje postępowanie odpowie przed sądem. 

Reklama


 

źródło: KMP Łomża
zdj. główne: pexels

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości