39-letni kierowca Audi zdecydował się na jazdę po spożyciu alkoholu. "Ponadto mundurowi znaleźli u mężczyzny zawiniątko z zielonym suszem roślinnym" - informuje KMP Łomża.
Wczoraj po godzinie 22:00 pełniący służbę patrolowcy zatrzymali do kontroli kierowcę Audi. W trakcie prowadzenia czynności, policjanci wyczuli od mężczyzny woń alkoholu.
- Jak się okazało miał on prawie promil alkoholu w swoim organizmie. Ponadto mundurowi znaleźli u mężczyzny zawiniątko z zielonym suszem roślinnym. Jak wykazało badanie narkotesterem była to marihuana - informuje KMP Łomża.
Łomżyńska policja informuje, że mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie, a za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
źródło: KMP Łomża
zdj. główne: pexels