Na piątym miejscu w województwie podlaskim znalazła się Łomża w klasyfikacji powiatów w sporcie szkolnym za rok szkolny 2018/2019. Podczas uroczystego podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół okolicznościowy puchar dla władz miasta odebrał Konrad Haponik, wicedyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Reprezentowane przez niego II LO za miniony rok szkolny zajęło piąte miejsce wśród 78 szkół średnich w rywalizacji sportowej województwa podlaskiego.
Uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół województwa podlaskiego odbyło się w czwartek na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Białymstoku z udziałem m.in. Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego, Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego, posła i przewodniczącego Podlaskiego Wojewódzkiego Związku Sportowego Kazimierza Gwiazdowskiego oraz prezesa Podlaskiej Rady Olimpijskiej PKOL Janusza Kochana.
Źródło: UM Lomza