Reklama

Łomża. Policjanci złapali łasucha, który ukradł puszkę kajmaku! Miał przy sobie coś jeszcze

21/03/2023 10:53

Policjanci z KMP w Łomży zatrzymali młodego mężczyznę, który w jednym ze sklepów ukradł... puszkę kajmaku. Okazało się, że 21-latek miał przy sobie również marihuanę.

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów w mieście. Zgłoszenie w tej sprawie policjanci  otrzymali wczoraj o 21.

- Podejrzewany został zatrzymany za linią kas przez ochroniarza. Funkcjonariusze z patrolówki ustalili, że 21-latek ukradł puszkę kajmaku - informuje łomżyńska policja.

Kradzież nie była jedynym problemem młodego mężczyzny.

- W trakcie przeszukania mężczyzny mundurowi znaleźli przezroczystą torebkę z suszem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana. Puszka z powrotem trafiła na półkę sklepową, a łomżanin do policyjnego aresztu. Dziś usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności - dodaje policja.

Reklama

zdj. KMP w Łomży 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości