Reklama

Łomża ponownie na stronie LOTTO. Ktoś zdrapał główną wygraną!

01/09/2019 12:53

20 tysięcy złotych warta jest zdrapka, która została zakupiona w jednej z łomżyńskich kolektur. Szczęśliwiec wydał na nią zaledwie 5 złotych. To kolejny raz, gdy Łomża pojawia się na stronie LOTTO!

Szczęśliwiec zdrapał jedną z głównych wygranych w zdrapce LOTTO "Kocham zdrapki" i wzbogacił się tym samym o 20 tysięcy złotych. Co warto podkreślić tylko 60 na 12 000 000 losów zawiera takie wygrane. Wystarczyło poświęcić zaledwie 5 złotych, aby móc np. wyjechać pod koniec lata na wymarzone wakacje.

To kolejny raz w tym roku, gdy Łomża pojawiła się na stronie LOTTO. W lutym bieżącego roku w kolekturze LOTTO przy Al. Legionów padła "szóstka"  warta aż 6 570 451, 50 zł, natomiast w marcu jeden z graczy, który zakupił zdrapkę "Drzewko szczęścia", wzbogacił się o 6 tysięcy złotych. W tamtym przypadku tylko 20 zdrapek na 18 milionów zawierało taką wygraną!

Reklama

Poniżej szczęśliwy los:

zdj. LOTTO

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości