Dziś (12.06) do Komendy Miejskiej Policji w Łomży wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu dziecka, do którego doszło na ulicy Niemcewicza. Z informacji przekazanych przez policję dowiadujemy się, że dziecko trafiło do szpitala.
Dziś (12.06) o godzinie 12:30 policjanci z KMP Łomża otrzymali zgłoszenie dotyczące potrącenia dziecka, do którego doszło na ulicy Niemcewicza. Z pierwszych ustaleń policjantów wynika, że 9-letni chłopiec najprawdopodobniej wybiegł zza zaparkowanych w pobliżu samochodów wprost pod nadjeżdżający pojazd. Kierująca mercedesem była trzeźwa, co potwierdziło badanie alkomatem.
Policja poinformowała, że potrącone dziecko trafiło do szpitala.