Reklama

Łomża rozpromowana- galeria FOTO

08/06/2011 09:40

Kilkaset ulotek rozdali w kilka godzin wolontariusze i studenci Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Zatrzymując kierowców na wylotówce do Konarzyc i drodze wyjazdowej do Ostrołęki, studenci wręczali ulotki informujące, że Łomża to "miasto na weekend".

-Zatrzymujcie samochody z obcymi rejestracjami, a także te podłomżyńskie: BKL, BLM, BZA- wyliczał chwilę przed rozpoczęciem akcji Jacek Babiel, doradca prezydenta Łomży.

Kilkunastu studentów pod kierunkiem Jacka Babiela i Jerzego Lipińskiego, prezesa Lokalnej Organizacji Turystycznej "Ziemia łomżyńska" wyruszyło w czerwonych koszulkach z logo Łomży na krzyżówki, gdzie rozdawali ulotki promujące miasto.

W sumie studenci mieli do rozdania 4 tysiące ulotek. Nie każdy kierowca miał jednak chęć otworzyć okno i porozmawiać z młodymi ludźmi. Ci, którzy się zdecydowali, byli zapraszani na trwający właśnie Międzynarodowy Festiwal Teatralny Walizka i imprezy plenerowe, które jeszcze w tym roku odbędą się w Łomży.

Reklama



Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości