Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 33-letniemu kierowcy. Mężczyzna w obszarze zabudowanym jechał o 55 kilometrów za szybko. Policja poinformowała, że miejsce kontroli zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Wczoraj (23.05) po godzinie 18:00 łomżyńscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym w miejscowości Jeziorko.
- 33-letni mieszkaniec Łomży jechał tam o 55 kilometrów na godzinę za szybko - informuje KMP Łomża
Z informacji przekazanych przez policję dowiadujemy się, że kierowca peugeota stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych.
Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.
źródło: KMP Łomża
źródło zdj: KMP Łomża