Reklama

Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym

24/05/2023 14:02

Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 33-letniemu kierowcy. Mężczyzna w obszarze zabudowanym jechał o 55 kilometrów za szybko. Policja poinformowała, że miejsce kontroli zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Wczoraj (23.05) po godzinie 18:00 łomżyńscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym w miejscowości Jeziorko. 

- 33-letni mieszkaniec Łomży jechał tam o 55 kilometrów na godzinę za szybko -  informuje KMP Łomża

Z informacji przekazanych przez policję dowiadujemy się, że kierowca peugeota stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych. 

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Reklama

 

źródło: KMP Łomża

źródło zdj: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości