Reklama

Łomża: Szykuje się kolejna gala MMA

09/09/2019 07:46

Tomasz Babiloński z Babilon MMA, czyli firmy zajmującej się organizacją gal sportów walki, spotkał się w piątek z prezydentem Mariuszem Chrzanowskim. - Rozmawialiśmy o tym, by w lutym przyszłego roku w Łomży odbyła się kolejna tego typu impreza sportowa, transmitowana przez Telewizję Polsat. Byłaby to niewątpliwie doskonała promocja naszego miasta - informuje prezydent.

Gala miałaby odbyć się w lutym 2020 roku w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich z udziałem zawodników z Łomży.

Babilon Promotion organizuje gale bokserskie i gale mieszanych sportów walki (pod marką Babilon MMA) na terenie całej Polski. Na miejsce rozgrywek sportowych wybierane są hale widowiskowo-sportowe o bardzo dobrych warunkach do przeprowadzenia zawodów na wysokim poziomie.  Grupa organizowała i współorganizowała ok. 140 imprez na terenie całej Polski. Od 2013 roku transmisje z gal organizowanych przez Babilon Promotion prowadzi Polsat Sport - walki wieczoru prezentowane są również na antenie otwartego kanału Polsat.

Reklama

Po raz pierwszy w historii zawodowa gala mieszanych sztuk walki zorganizowana została w 2016 roku. W kolejnych latach w Hali im. Olimpijczyków Polskich odbywały się m.in. takie wydarzenia jak Armia Fight Night.

O szczegółach imprezy Ratusz będzie informował na bieżąco.

fot. UM Lomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości