Reklama

Łomża: W sobotę zgasną światła

29/03/2019 07:25

W sobotę 30 marca o godz. 20:30 zgasną światła na obiektach użyteczności publicznej. Dotyczy to także ratusza i większości miejskich jednostek. Urząd Miejski w Łomży włączył się w akcję "Godzina dla Ziemi WWF", która polega na symbolicznym zgaszeniu światła na godzinę w trosce o naszą planetę i promowaniu idei ochrony środowiska naturalnego.

Akcja pn. "Godzina dla Ziemi WWF" odbywa się w tym roku pod hasłem "Nie niszczę domu". Do udziału w niej tradycyjnie przystąpił Urząd Miejski w Łomży oraz większość miejskich jednostek. Światła zostaną zgaszone w sobotę 30 marca o godz. 20:30.

Organizatorzy akcji z Fundacji WWF Polska chcą edukować, jak każdy z nas, codziennie, w niewielkim stopniu zmieniając swoje nawyki, może przyczynić się do ograniczenia negatywnego wpływu na Ziemię. Fundacja chce pokazać Polakom, że mają prawo do ochrony naszego wspólnego domu jakim jest nasza planeta.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości