Reklama

Łomża: W SP 1 będzie więcej oddziałów przedszkolnych

03/03/2020 15:06

​​​​​​​Prezydent Łomży podjął decyzję o zwiększeniu ilości oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 1 w Łomży. Oznacza to, że placówka będzie mogła przyjąć kolejne 25 dzieci do czwartego oddziału przedszkolnego.

– Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rodziców – podkreśla Mariusz Chrzanowski.

Do tworzonego oddziału przedszkolnego uczniowie będą przyjmowani z listy osób niezakwalifikowanych przeprowadzonej już rekrutacji, na podstawie wcześniej ustalonej punktacji.

Szczegółowe informacje na ten temat są dostępne w Szkole Podstawowej nr 1.

fot. SP 1

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości