Prezydent Łomży podjął decyzję o zwiększeniu ilości oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 1 w Łomży. Oznacza to, że placówka będzie mogła przyjąć kolejne 25 dzieci do czwartego oddziału przedszkolnego.
– Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rodziców – podkreśla Mariusz Chrzanowski.
Do tworzonego oddziału przedszkolnego uczniowie będą przyjmowani z listy osób niezakwalifikowanych przeprowadzonej już rekrutacji, na podstawie wcześniej ustalonej punktacji.
Szczegółowe informacje na ten temat są dostępne w Szkole Podstawowej nr 1.
fot. SP 1