Łomża. Wigilijne spotkanie w szpitalu [FOTO]

22/12/2022 12:58

Pracownicy Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży wzięli udział w wigilijnym spotkaniu.

- To mój pierwszy opłatek po wielu już miesiącach pracy, ale pandemia nam wcześniej na to nie pozwalała. Dlatego moim wielkim życzeniem świątecznym jest, aby sytuacja zewnętrzna, np. nowe mutacje koronawirusa, nie powodowały  dalszych zawirowań. Z innymi rzeczami sobie poradzimy - powiedział dyrektor szpitala Jarosław Pokoleńczuk. - Oczywiście, półżartem mówiąc, głównym moim życzeniem na nowy rok jako zarządzającego jednostką publiczną jest, aby przychody zawsze były wyższe niż koszty - z uśmiechem dodał dyrektor.

Razem z pracownikami szpitala udział w spotkaniu wzięli także m.in. przedstawiciele samorządu województwa, członkowie rady społecznej, przedstawiciele służb mundurowych, uczelni i placówek medycznych.


Źródło: UMWP / oprac. mylomza

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/12/2024 10:51

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości