Reklama

Łomża wita wiosnę

20/03/2013 13:04

Dwie imprezy dla dzieci i młodzieży z okazji pierwszego dnia wiosny organizuje jutro Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Pierwszą z nich jest Powitanie Wiosny na Łomżyńskich Bulwarach dla reprezentacji łomżyńskich szkół podstawowych z klas I – III. Druga, to Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych.

W programie pierwszej z imprez przewidziane jest: przeprowadzenie konkursu na "Najładniejszą Marzannę", konkurs na najciekawiej przebraną "wiosenną" grupę, rozpalenie ogniska i zwiedzanie Portu Rzecznego. Początek o godzinie 10.00 w Porcie Rzecznym przy bulwarach.

Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łomża, Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz Starosty Łomżyńskiego, to druga propozycja łomżyńskiego MOSiR-u zorganizowana we współpracy z Komendą Miejską Policji w Łomży.

Reklama

Do turnieju zgłosiło się 14 drużyn, które rozegrają swoje mecze systemem pucharowym. Oprócz rywalizacji na boisku dodatkowymi atrakcjami będą: konkursy sportowe dla publiczności oraz konkursy wiedzy o sporcie i bezpieczeństwie, które przeprowadzone zostaną podczas meczów piłki nożnej. Rozpoczęcie turnieju o godzinie 9.00 w Hali im. Olimpijczyków Polskich przy Szkole Podstawowej nr 9.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości