Reklama

Łomża. Wjechał w skrzynkę gazową i wylądował w altanie. 28-latek był nietrzeźwy

20/10/2020 09:08

Około 1,3 promila "wydmuchał" 28-letni kierowca seata, który wczoraj wjechał w ogrodzenie jednej z posesji na ul. Wojska Polskiego, zniszczył skrzynkę gazową, a jego auto wylądowało w altance. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Kierujący seatem jechał ulicą Wojska Polskiego od strony ronda Kościuszki, ale w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w ogrodzenie jednej z posesji, zniszczył skrzynkę gazową, a kierowany przez niego seat zatrzymał się na boku w ogrodowej altanie.

Dziś policja potwierdza, że sprawca tego zdarzenia był nietrzeźwy. Urszula Brulińska z KMP w Łomży przekuje, że kierowca osobowego seata 'wydmuchał" 0,65 mg/l, czyli około 1,3 promila alkoholu. To 28-letni mieszkaniec Przeworska (woj. podkarpackie). Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie.  Jego samochód trafił na strzeżony parking,

Reklama

FOTO:

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości