Około 1,3 promila "wydmuchał" 28-letni kierowca seata, który wczoraj wjechał w ogrodzenie jednej z posesji na ul. Wojska Polskiego, zniszczył skrzynkę gazową, a jego auto wylądowało w altance. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie.
Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Kierujący seatem jechał ulicą Wojska Polskiego od strony ronda Kościuszki, ale w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w ogrodzenie jednej z posesji, zniszczył skrzynkę gazową, a kierowany przez niego seat zatrzymał się na boku w ogrodowej altanie.
Dziś policja potwierdza, że sprawca tego zdarzenia był nietrzeźwy. Urszula Brulińska z KMP w Łomży przekuje, że kierowca osobowego seata 'wydmuchał" 0,65 mg/l, czyli około 1,3 promila alkoholu. To 28-letni mieszkaniec Przeworska (woj. podkarpackie). Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Jego samochód trafił na strzeżony parking,
FOTO: