Reklama

Niebezpieczny wypadek na Wojska Polskiego. Wjechał w skrzynkę gazową i wylądował w altanie ogrodowej! [FOTO]

19/10/2020 20:41

Do zdarzenia doszło po godz. 20:00 na ul. Wojska Polskiego w Łomży. Na miejscu cały czas pracują służby.

Według wstępnych informacji kierujący jechał ulicą Wojska Polskiego od strony ronda Kościuszki. Z nieustalonych dotąd przyczyn wjechał w ogrodzenie jednej z posesji i zniszczył zlokalizowaną na równi z ogrodzeniem skrzynkę gazową, z której zaczął ulatniać się gaz. Auto kierowane przez mężczyznę wylądowało na posesji ostatecznie w altanie ogrodowej.

Na miejscu pracuje policja, straż pożarna i pogotowie gazowe. 

Z pierwszych informacji wynika, że kierowca mógł być nietrzeźwy.

[AKTUALIZACJA g. 21:55] Samochód sprawcy, który wylądował w przydomowym ogrodzie wyciągnięty został przy użyciu specjalistycznego dźwigu. Droga została odblokowana!

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości