Reklama

Łomża. Wsiadł za kierownicę mając 3 promile! Zatrzymali go dzielnicowi

23/03/2023 09:37

Dzielnicowi zatrzymali wczoraj (22.03) dwóch nietrzeźwych kierowców. "Rekordzista" miał w organizmie aż 3 promile!

Policja podaje, że jako pierwszy w ręce dzielnicowych wpadł kierowca suzuki.

- Tuż po 15, funkcjonariusze będący w trakcie obchodu ulicy Prusa zauważyli jak siedzący za kierownicą mężczyzna jedzie lewym pasem jezdni. Zatrzymali samochód do kontroli. W trakcie rozmowy z kierowcą wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 34-latek miał 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna od razu stracił prawo jazdy - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Dwie godziny później dzielnicowy ze Śniadowa zatrzymał kierowcę volkswagena.

Reklama

- Funkcjonariusz usłyszał pisk opon samochodu i zatrzymał go do kontroli, aby sprawdzić co jest powodem takiego pośpiechu. Również w trakcie rozmowy z kierowcą mundurowy wyczuł od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 28-latek miał 0,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Obaj kierowcy odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem.

zdj. KMP w Łomży / ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości