Policjanci zatrzymali 49-letniego mężczyznę, który tydzień temu okradł mieszkankę w Łomży. Do zdarzenia doszło w jednym z łomżyńskich kościołów. Sprawcy grozi do 5 lat więzienia.
Zgłoszenie o przestępstwie policjanci otrzymali tydzień temu. 63-letnia kobieta w drodze powrotnej do domu zorientowała się, że zostawiła w kościele torebkę. Kiedy wróciła na miejsce, torebka była już otwarta. Z portfela zniknęło 750 złotych.
- Pracujący nad sprawą łomżyńscy kryminalni ustalili tożsamość podejrzanego. Pomogły im w tym nagrania z monitoringu. W sobotę policjanci zatrzymali zaskoczonego 49-latka w jednej z łomżyńskich restauracji. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu kradzieży - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.
Reklama
Sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.