Policjanci wyjaśniają sprawę kradzieży, do której doszło przy ul. Sybiraków w Łomży. Złodzieje odjechali hyundaiem wartym 100 tysięcy złotych.
Zgłoszenie o kradzieży policjanci otrzymali dziś około godz. 8 rano. Hyundai tucson z 2017 roku był zaparkowany przy ul. Sybiraków w Łomży. Auto "zniknęło".
Właściciel oszacował straty na 100 tysięcy złotych.
Sprawą zajmuje się łomżyńska komenda policji.
zdj. ilustracyjne