Miasto Łomża wzięło udział w rywalizacji o tytuł „Świetlnej Stolicy Województwa Podlaskiego”. Dzięki głosom oddanym na nasze miasto, udało się wygrać konkurs i przejść do ogólnopolskiego finału.
3806 głosów zdobyło miasto Łomża w konkursie o tytuł "Świetlnej Stolicy Województwa Podlaskiego". Tak dobry wynik zapewnił zwycięstwo naszemu miastu w I etapie konkursu "Świeć się" i przyczynił się do tego, że Łomża ma szanse zostać "Świetlną Stolicą Polski"
- 10 tysięcy złotych na zakup energooszczędnego sprzętu AGD dla potrzebujących otrzyma Miasto Łomża za zwycięstwo w wojewódzkim etapie plebiscytu Świeć się. Dziękujemy za wszystkie głosy oddane na nasze miasto. Jutro rozpocznie się etap ogólnopolski, w którym powalczymy o 40 tys. zł na wsparcie lokalnych inicjatyw charytatywnych - informuje Miasto Łomża.
Reklama
Głosowanie w ogólnopolskim finale rozpocznie się 17/01/2024 r. i potrwa do 30/01/2024 r. do godziny 12:00.