Reklama

Łomżanie wybrali swojego prezydenta [VIDEO i FOTO]

04/11/2018 20:02

Właśnie zakończyła się druga tura wyborów. Głosowanie, choć z niską frekwencją - wyłoniło włodarza naszego miasta, który swoją funkcję będzie pełnił przez najbliższe pięć lat. Dziś obojgu kandydatom: Agnieszce Muzyk i obecnemu prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu towarzyszyliśmy przy urnach wyborczych.

Pierwsza głosowała Agnieszka Muzyk. Tuż przed południem pojawiła się z mężem i córką w siedzibie komisji obwodowej nr 31 w biurowcu spółdzielni Perspektywa.

- Wybory samorządowe są punktem wyjścia do dobrych rządów na kolejne pięć lat w naszym mieście – mówiła tuż przed głosowaniem Agnieszka Muzyk. - Wybory samorządowe są niezwykle istotne, dlatego że budują jakość naszych małych ojczyzn – dodała kandydatka.

Przed godziną 15, w przedszkolu nr 14 przy ul. Kołłątaja głosował obecny włodarz miasta Mariusz Chrzanowski.

Reklama

- Głosujemy rodzinnie, wspólnie z żoną i dziećmi. Dzisiaj widziałem bardzo dużo rodzin, które wspólnie, po spacerze, po kościele, przychodziły do lokali wyborczych i wspólnie głosowały – tłumaczy Chrzanowski.

Nasi rozmówcy zgodnie przyznali, że dzisiejsza frekwencja może być niższa od tej sprzed dwóch tygodni.

Wkrótce na naszym portalu opublikujemy pierwsze nieoficjalne wyniki wyborów.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości