Mistrzostwa Polski MMA, które odbyły się 10 listopada w Sochaczewie okazały się szczęśliwe dla zawodników klubów Fight Club oraz Black Horse MMA. Wojownicy wrócili do Łomży z medalami oraz tytułami. Dla niektórych fighterów był to pierwszy w życiu turniej mieszanych sztuk walki.
Fight Club Łomża podczas mistrzostw reprezentowało czterech zawodników, którzy zaliczyli w Sochaczewie pierwszy w życiu turniej MMA.
Dominika Steczkowska została wicemistrzem Polski MMA Juniorek +57 kg, Michał Dąbkowski - wicemistrzem Polski MMA początkujących open. W turnieju BJJ No-Gi białe pasy open wystartował także Rafał Czartoszewski, który także zajął drugie miejsce.
W Mistrzostwach wzięło udział także dwóch zawodników z klubu Black Horse MMA Łomża.
Brązowy medal Mistrzostw Polski Turniej Junior waga 66 kg wywalczył Patryk Wieryszko, który wygrał dwie walki i uległ dopiero zwycięzcy tej kategorii wagowej. Drugie Miejsce w Mistrzostwach Polski Centralnej Turniej Full Contact waga 77 kg zajął Piotr Arnista.