Reklama

Łomżanie wywalczyli medale w MMA [FOTO]

13/11/2018 06:16

Mistrzostwa Polski MMA, które odbyły się 10 listopada w Sochaczewie okazały się szczęśliwe dla zawodników klubów Fight Club oraz Black Horse MMA. Wojownicy wrócili do Łomży z medalami oraz tytułami. Dla niektórych fighterów był to pierwszy w życiu turniej mieszanych sztuk walki.

Fight Club Łomża podczas mistrzostw reprezentowało czterech zawodników, którzy zaliczyli w Sochaczewie pierwszy w życiu turniej MMA.

Dominika Steczkowska została wicemistrzem Polski MMA Juniorek +57 kg, Michał Dąbkowski - wicemistrzem Polski MMA początkujących open. W turnieju BJJ No-Gi białe pasy open wystartował także Rafał Czartoszewski, który także zajął drugie miejsce.

W Mistrzostwach wzięło udział także dwóch zawodników z klubu Black Horse MMA Łomża.

Brązowy medal Mistrzostw Polski Turniej Junior waga 66 kg wywalczył Patryk Wieryszko, który wygrał dwie walki i uległ dopiero zwycięzcy tej kategorii wagowej. Drugie Miejsce w Mistrzostwach Polski Centralnej Turniej Full Contact waga 77 kg zajął Piotr Arnista.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości