Mieszkaniec Łomży stracił blisko 17 tysięcy złotych. Mężczyzna został oszukany metodą na pracownika banku.
Do zdarzenia doszło wczoraj (31.07) po godzinie 10:00. Wówczas wtedy 60-letni łomżanin otrzymał telefon od osoby podającej się za pracownika banku. Oszust poinformował mężczyznę, że na jego konto wpłynęła kolejna płatność i ze względu na to, w banku uruchomił się alarm.
- Łomżanin oświadczył, że od tygodnia nie wykonywał żadnych transakcji. Wtedy rzekomy bankier stwierdził, że musiała być to próba oszustwa. Instruował 60-latka co ma robić, aby zabezpieczyć swoje oszczędności - informuje KMP Łomża.
Reklama
KMP Łomża informuje:
źródło: KMP Łomża