Reklama

Łomżanki rozbiły rywalki – aż 79 punktów przewagi!

10/01/2026 12:51

9 stycznia drużyna UKS 4 Łomża odniosła kolejne, efektowne zwycięstwo w Podlaskiej Lidze U-15.

Podopieczne trenera Michała Piotrowskiego pewnie pokonały zespół AK Młode Żubry Białystok 109:30, utrzymując tym samym doskonały bilans pięciu zwycięstw w pięciu dotychczasowych meczach.

Spotkanie rozpoczęło się nerwowo, jednak szybko łomżanki przejęły inicjatywę, systematycznie powiększając przewagę. Szczególnie w defensywie zawodniczki UKS 4 Łomża zaprezentowały solidną grę, skutecznie ograniczając akcje rywalek.

- Po nerwowym początku szybko wyszliśmy na prowadzenie i stopniowo zwiększaliśmy przewagę. Cieszy mnie szczególnie gra w obronie. Kolejny mecz gramy już 10 stycznia z Mechanizmem Białystok. Mam nadzieję, że zagramy równie dobrze i przy korzystnym układzie innych wyników zapewnimy sobie tytuł mistrzowski na dwie kolejki przed końcem rozgrywek - komentuje trener Michał Piotrowski.

Reklama

Skład zwycięskiego zespołu tworzyły: Sandra Smaługa, Maja Białomyzy, Milena Kuliś, Alicia Dardzińska, Amelia Zoń, Wiktoria Dąbkowska, Zofia Szpak, Emilia Trzonkowska, Oliwia Tomasiewicz, Aleksandra Sobierańska oraz Hanna Mucha.

- Każda z nas dorzuciła swoją cegiełkę, a wspólna gra przyniosła efekt. To zasłużone zwycięstwo po solidnym występie całej drużyny - dodała Oliwia Tomasiewicz.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości