Reklama

Łomżanki rzuciły niemal 100 punktów: Olszewska: Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodniczek

Koszykarki UKS-u 4 Łomża odnotowały wysokie zwycięstwo w kolejnym meczu Mazowieckiej Ligi Koszykówki Dziewcząt U-12. Podopieczne trenerów Marcina Piotrowskiego i Aleksandry Olszewskiej pokonały UKS Trójka Żyrardów aż 96:16.

Od pierwszych minut spotkania było widać ogromną koncentrację i determinację łomżanek. Zawodniczki imponowały świetną organizacją gry, skutecznością pod koszem oraz błyskawicznymi przejściami do kontrataku. Każda z zawodniczek dołożyła swoją cegiełkę do efektownego zwycięstwa.

- Dziewczyny zagrały z ogromnym zaangażowaniem. Cieszy nas nie tylko wynik, ale przede wszystkim sposób gry: dużo podań, współpraca i walka do samego końca. To pokazuje, jak pięknie rozwija się ten zespół - podkreślił trener Marcin Piotrowski.

Reklama

Trenerka Aleksandra Olszewska dodała.

- Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodniczek. Widać, że treningi przynoszą efekty. Dziewczyny coraz lepiej rozumieją grę i wspierają się nawzajem. Brawo drużyno! - dodała.

To zwycięstwo jest kolejnym dowodem, że UKS 4 Łomża to drużyna o ogromnym potencjale i wysokim poziomie sportowym.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości